ورود
ابر زندگی
خبر
نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه با هدف حمایت از نسل جوان و ایده پرداز برگزار می شود.

علی اکبر شیرکوند با حضور در برنامه هوای تازه شبکه 5 از لزوم جذب سرمایه در فناوری های فرهنگی گفت.

به گزارش روابط عمومی شتابدهنده ابر زندگی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران با حضور در برنامه هوای تازه در خصوص نخستین رویداد جذب سرمایه های فرهنگی و هنری مطالبی را بیان نمود.

علی اکبر شیرکوند با اشاره به اهمیت ویژه برگزاری این رویداد برای نخستین بار در کشور و با توجه به حمایت از نسل جوان و ایده پرداز در حوزه فرهنگی و هنری ، حمایت معنوی شبکه 5 صدا و سیما را از این رویداد خواستار شد.

 رئیس شبکه 5 صدا وسیما نیز که میهمان دیگر این برنامه بود در این باره گفت: ما از هرگونه ایده های خلاقانه و نو استقبال و حمایت خواهیم کرد و ابراز امیدواری نمود که این برنامه سرآغاز اتفاقات خوب فرهنگی و هنری فی مابین ارشاد شهر تهران و شبکه 5 باشد.

استفاده و بهره از پتانسل های ارشاد به جهت دارا بودن بانک اطلاعات موسسات فرهنگی و هنری ، میسر شدن بستر برای تولیدات با یک نقطه مشترک فرهنگی از جمله برنامه هایی بود که طرفین به اجرای آن در آتیه نزدیک اشاره داشتند

گفتنی است طی این برنامه مقرر شد که اداره فرهنگ و ارشاد شهر تهران اخبار فرهنگی هنری شهر تهران را بصورت خبر و رپرتاژ در اختیار مدیر گروه اجتماعی شبکه 5 قرار دهد و نمایش این تعامل از برنامه صبحگاهی «هوای تازه» بصورت هفتگی به سمع و نظر بیندگان شبکه 5 برسد.

1399-10-23 نویسنده : زیست بوم تولید محتوای دیجیتال