ورود
ابر زندگی
خبر
ابر زندگی در نمایشگاه الکامپ

نمایشگاه الکامپ، فرصتی برای دنیای استارت اپ ها
حضور مرکز نوآوری و شتابدهنده ابر زندگی و مرکز رسانه ای کسب وکارهای دیجیتال در نمایشگاه الکامپ 
بزرگترین رویداد فناوری دیجیتال کشور در عرصه های مختلف در حال برگزاری است و بسیاری از استارت آپ ها محصولات، خدمات، محتوا و آخرین دستاوردهای خود را در حوزه‌های سخت افزار، نرم افزار، شبکه و ارتباطات به علاقمندان عرضه نمودند.
مرکز نوآوری و شتابدهی ابر زندکی نیز در این نمایشگاه شرکت نمود و تلاش داشت تا با ارایه راهکارهای نوآورانه و ایجاد بستر توسعه استارت آپ ها، ارتقای فناوری دیجیتال را با سرعت بیشتری سبب گردد. در غرفه مرکز نوآوری استارت آپ های مختلف تحت پوشش مرکز شرکت نمودند و از نزدیک با دنیای پر راز ورمز کارآفرینی و تجارت آشنا شده و محصولات خود را به بازدیدکنندگان نمایش دادند.
نمایشگاه الکامپ برای استارت آپ ها می تواند یک نقطه آغاز باشد و استارت آپ ها در این نمایشگاه می توانند با حضور در غرفه مرکز نوآوری و شتابدهی توسکا ، ایده و محصول خود را برای سرمایه گذاری و توسعه آن معرفی کنند،
استقبال بی نظیر علاقه مندان در این عرصه از غرفه که با حضور چندین استارتاپ برتر کشوری از جمله : روبیکا، دهکده هوشمند ، پیچاپ ، ابرسلامت ، ابر زندگی ، آرمه تخفیف پارسیان که در یک فضای صمیمانه اطلاعات مربوط به دنیای کسب و کار را برای علاقه مندان به اشتراک می گذارند اراده مرکز نوآوری را برای فعالیت های قدرتمندتر جدی نمود. .

1399-04-14 نویسنده : زیست بوم تولید محتوای دیجیتال