ورود
ابر زندگی
رویداد
طب استارز

مجموعه‌ای از رویدادها و همایش‌هایی است با هدف شناخت استعدادها،توانمندی‌ها و ایجاد انگیزه و همچنین ارائه مسیری هدفمند و از همه مهمتر به اشتراک گذاری تجربیات افراد با تخصص‌های گوناگون برای جوانان این سرزمین طراحی شده است. این رویدادها برای اولین بار در جشنواره ملی رسانه های دیجیتال سلامت با همراهی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. همچنین یکی از مهمترین اهداف طب استار استفاده از ظرفیت بالای رسانه های دیجیتال در ارتقای سواد سلامت جامعه است. حالا شما می توانید با تجاری سازی ایده های خود، جامعه را در مسیر پیشرفت کمک کنید. 

چرا طب استار ؟

از قدیم گفتند برای اینکه در مسیر زندگی‌تان موفقیت به دست بیاورید باید بارها مورد آزمون و تجربه قرار بگیرید. حالا فرض کنید که ما انسان‌ها به دلایل زیادی از جمله محدودیت‌های زمانی و مالی نمی‌توانیم همه آنچه که دوست داریم داشته باشیم را تجربه و یا حتی آزمایش کنیم! پس باید جایی برای به اشتراک گذاری تجربیات وجود داشته باشد. مگر می‌شود من ایده‌ای متفاوت و نابی داشته باشم اما ندانم که چگونه آن را به محصول تبدیل کنم ؟ پاسخ واضح است؛ طب استار همان جایی است که با اشتراک گذاری تجربه‌ها و ارائه راه حل دیگر از ندانسته هایتان به یک فرد موفق تبدیل می شوید! در طب استار شما می‌توانید از تجربه‌ی یک تصمیم طلایی، برای پیشرفت خود، قدم های محکمی را بردارید.

 

شعار طب استار

" تجربه؛ طلای آبی! "

 

اولین رویداد طب استار

برای اولین بار قرار است در 26 مهر 1397 از ساعت 9 صبح الی 16 در مرکز بین المللی همایش رازی واقع در تهران، بزرگ راه همت، جنب برج میلاد، دانشگاه علوم پزشکی ایران، اولین تجربه برگزاری طب استار با حضور برترین استارتاپ‌های کشور صورت گیرد.

 

ثبت نام برای حضور

شما اگر ایده‌ای دارید که هنوز نتوانسته اید آن را به محصول تبدیل کنید و یا نمیدانید چگونه می توان ایده های خود را تجاری سازی کنید می توانید در این رویداد شرکت کنید. کافیست مشخصات و رزومه و توانایی های خود را برای ما بفرستید تا در صورت انتخاب جزو مخاطبین این رویداد باشید.

 

هزینه ثبت نام

در راستای سیاست‌های حمایتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ایده‌ها، پتانسیل‌ها، استعدادها و توانمندی‌های جوانان این سرزمین، حضور در این برنامه به صورت رایگان بوده و وزارت بهداشت تمامی هزینه مخاطبین برنامه را پرداخت کرده است.